KONST / Litografier / Färgserigrafi 13195393
nr 1319 5393
Curt Hillfon
(f. 1943), Sverige
Färgserigrafi, Komposition. Signerad, numrerad 79/80, oramat löst blad, bladets mått: 65x50 cm
Curt Hillfon, född 1943 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 april 2020
kl 20:13:25
12/4 08:30:10